198 mladých šachistek a šachistů se o tomto víkendu sešlo v pražském hotelu Don Giovanni na Mistrovství ČR v rapidu, na které se kvalifikovalo šest reprezentantů našeho klubu.
Nejvíce se dařilo našemu nejmenšímu šachistovi Jegoru Frantsevovi, který v nejmladší věkové kategorii H10 obsadil 7. místo se solidním ziskem 6 bodů z devíti možných. Obě děvčata Barbora Policerová a Lenka Jirásková obsadila ve své kategorií D12  17. a 19. místa se 4,5 a 3,5 body. V kategorii H12 náš klub reprezentoval Kubík Jína, a měl to opravdu těžké, získal jen 2,5 bodu. V nejstarší kategorii HD14 hráli Nikola Kulašová a Filip Sichrovský. Nikola získala 3 body a Filip ziskem 3,5 bodu přeskočil několik hráčů ve startovním pořadí.
Velký dík patří organizátorům a rozhodčím turnaje  a samozřejmě vedení hotelu Don Giovanni, které nám umožnilo turnaj odehrát ve svých luxusních prostorách.

Výsledky

Share this: