V sobotu 24.4.2024 se konal Krajský přebor Libereckého kraje (ŠSLK) pro družstva mladších žáků, který plně naplnil očekávání fanoušků i účastníků. Tato událost, která je každoročním vrcholem pro mladé nadějné šachisty v regionu, se opět stala důkazem rostoucího zájmu o šachy a soutěživosti mezi mladými.

Každý tým se snažil předvést své nejlepší dovednosti a taktické schopnosti, aby dosáhl co nejlepších výsledků a postoupil co nejdále.

Během turnaje bylo možné vidět mnoho talentovaných mladých hráčů, kteří svými výkony a zápasy plnými nasazení potvrzovali svůj potenciál a lásku k šachům. Každá partie přinesla své napětí a dramatické momenty, které udržovaly diváky a dodávaly soutěži atmosféru radosti.

Pro všechny účastníky však byla tato událost především příležitostí k vylepšení svých dovedností, poznání nových přátel a prožití nezapomenutelných sportovních okamžiků.

Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2024 tak opět potvrdil svou roli v podpoře mladých šachových talentů a rozvoji sportovního ducha mezi mládeží v Libereckém kraji.

Výsledky

Share this: