Ze slunného areálu v Lysé nad Labem se českolipská výprava vrátila s krásnými výsledky. Ve starší kategorii jsme měli první místo HD16 – Filip Sichrovský a v kategorii juniorů si zlato vybojoval Tomáš Sichrovský. Mezi mladšími nám zazářil stříbrem Iegor Frantsev. Helena Špírková byla nejlepší dívka v kategorii HD10. Další naši hráči podle bodového hodnocení: Barbora a Kateřina Policerovy a nejmladší účastnice Viktorka Špírková. Pořadatelé připravili pro účastníky velmi pěkné ceny a nejen proto naše děti odjížděly z turnaje velmi spokojeny.
Hned po ukončení turnaje navštívili naši šachisté Zámecký park v Lysé nad Labem, který je významnou památkou zahradního umění. Jeho počátky sahají do konce 16. století, kdy Lysá byla komorním panstvím a loveckým zámkem Habsburků.

Celkové výsledky: http://chess-results.com/tnr536551.aspx?lan=5

N2032

N2032

N2032

N1022

Share this: